KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14906331

nr 1490 6331

Dan Leonette

(f. 1941)

Dan Leonette (f. 1941), Trädgårdsstol. Signerad. Akvarell, ca 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 september 2022
kl 20:41:50

17/9 08:16:35 1      Vinnande bud